Doprava

Vámi objednané zboží Vám doručí PPL přepravní služba:

 

 

1. Obchodní balík do 29kg - Cena 125 Kč, při objednávce nad 4000Kč bez DPH - doprava ZDARMA

Touto službou Vám doručíme zboží po celé České republice na uvedenou dodací adresu (domů, do práce....) do hmotnosti 29kg (nelze posílat výfuky, kapoty, blatníky, kapaliny, autobaterie a autoskla - pouze osobní odběr). Při doručení domů Vás řidič bude kontaktovat min. hodinu předem a oznámí Vám přibližný čas doručení. Doručování probíhá v prac. dny od 8:00 do 18:00 hod. Při platbě dobírkou, Vám bude připočítána cena dobírky 45 Kč.

 

2. Osobní odběr - Zboží je možné si vyzvednout ZDARMA v naší vzorkové prodejně v pracovní dny Po - Pá v době 7,30 - 16,00 hodin. Adresa: Vaněk autodíly s.r.o., Drážďanská 54, 400 07 Ústí nad Labem.

 

3. PPL ParcelShop (uloženka) - balík do 15kg - Cena 90 Kč, při objednávce nad 4000Kč bez DPH - doprava ZDARMA

Touto službou Vám doručíme zboží po celé České republice na uvedenou dodací adresu  PPL ParcelShopu do hmotnosti 15kg. Balík si můžete vyzvednout v průběhu následujících 5 pracovních dní. Jakmile balík dorazí do zvoleného výdejního místa PPL, obdržíte avízo (e-mail+SMS) se sledovacím číslem zásilky, případnou výši doběrečného a PIN kódem, nezbytným pro vydání zásilky. Při platbě dobírkou, Vám bude připočítána cena dobírky 45 Kč.

1. Zásilkovna na odběrné místo- balík do 5kg - Cena 70 Kč, při objednávce nad 4000Kč bez DPH - doprava ZDARMA
 
Touto službou Vám doručíme zboží po celé České republice na uvedené odběrné místo. Tato přeprava se vztahuje na zboží do 5kg a maximální délce strany 70cm. Při platbě dobírkou, Vám bude připočítána cena dobírky 20 Kč.

 

4. Zásilkovna na odběrné místo- balík do 5kg - Cena 70 Kč, při objednávce nad 4000Kč bez DPH - doprava ZDARMA

Touto službou Vám doručíme zboží po celé České republice na uvedené odběrné místo. Tato přeprava se vztahuje na zboží do 5kg a maximální délce strany 70cm. Při platbě dobírkou, Vám bude připočítána cena dobírky 30 Kč.

 

5. Zásilkovna na odběrné místo- balík do 15kg - Cena 115 Kč, při objednávce nad 4000Kč bez DPH - doprava ZDARMA

Touto službou Vám doručíme zboží po celé České republice na uvedené odběrné místo. Tato přeprava se vztahuje na zboží do 15kg a maximální délce strany 120cm. Při platbě dobírkou, Vám bude připočítána cena dobírky 30 Kč.

 

6. Slovensko - Cena 400 Kč, Touto službou zasíláme zboží do hmotnosti 20kg. Při zasílání zboží na Slovensko vyžadujeme pouze platbu předem, z důvodu častého nevyzvednutí zásilek.

 

Nevyzvednuté zásilky

Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Tento nárok vzniká i v případě, že objednávka přesahuje hodnotu splňující podmínky pro odeslání zdarma. Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.